Oro navigacija

Pavadinimas: Oro navigacija
Įkurta: 2007
Salė: Ekinstos sporto centras (Vytenio g. 46B)
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
3Raimondas Šidlovskisįžaidėjas17380-
4Vilius Brusokaslengvas kraštas1867832
5Andrejus Golubevasatakuojantis gynėjas1807745
7Tomas Ženevičiusatakuojantis gynėjas1788534
8Darius Gutauskasatakuojantis gynėjas1838638
10Donatas Liubkevičiusatakuojantis gynėjas1827241
11Andrius Palionisvidurio puolėjas20510040
12Remigijus Deveikavidurio puolėjas19510544
13Giedrius Giedravidurio puolėjas20712037
15Simas Jegelevičiussunkus kraštas1939829
16Jokūbas Vežauskassunkus kraštas19011542
17Egidijus Zarembaįžaidėjas1888332
19Žilvinas Puidokaslengvas kraštas19110029
20Lukas Jasiūnasįžaidėjas1786529
23Daumantas Smilinskasatakuojantis gynėjas1859029
33Nerijus Maleckasatakuojantis gynėjas1858655
Komandos tvarkaraštis
Komandos rezultatai