synkarb.lt

Pavadinimas: synkarb.lt
Įkurta: 2010
Salė: Ekinstos sporto salė, Vytenio g. 46B
Tinklalapis: www.synkarb.lt
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
0Pavel Suchodimcevlengvas kraštas1909545
0Andrius Rainatassunkus kraštas18410545
0Justas Kaziliūnasįžaidėjas1909239
0Gintaras Gurčiusvidurio puolėjas19511553
0Andžej Šumskaslengvas kraštas1908033
0Algirdas Palaimalengvas kraštas1959533
2Tautvydas Palaimalengvas kraštas1927527
3Damian Arkadiuš Piurkosunkus kraštas1967823
6Vytenis Sagaitisįžaidėjas1778045
7Gvidas Minkevičiuslengvas kraštas1917845
7Joris Kepežinskasatakuojantis gynėjas1888536
7Jonas Kaminskassunkus kraštas1909533
10Simonas Norkūnassunkus kraštas1959833
11Martynas Urbonaitisatakuojantis gynėjas1858038
12Andrius Raginislengvas kraštas1858541
14Karolis Bagdonasatakuojantis gynėjas1939328
16Laurynas Jasionislengvas kraštas1958427
17Paulius Raugalasvidurio puolėjas19510043
18Pavelas Braknyslengvas kraštas1979435
20Simonas Pliopaatakuojantis gynėjas1809029
23Karolis Daukšaatakuojantis gynėjas1888636
24Domantas Mukaslengvas kraštas1877525
Komandos tvarkaraštis
Komandos rezultatai