REGISTRACIJOS Į VL ČEMPIONATĄ PASIBAIGĖ, 16 DALYVIŲ !

Naują sezoną VL čempionatas skirsis nuo visų kitų, nes:

Sporto entuziastams iš krepšinio šalies turime puikių naujienų. Siūlome jums sportuoti „Ekinstos sporto cente“ geriausiomis sąlygomis – palankiausiomis kainomis!

2014-08-18

Vilniaus krepšinio teisėjų sąjunga organizuoja krepšinio teisėjų mokyklėlę.

PASIŪLYMAS UŽKLIJUOT NUMERIUS ANT MARŠKINĖLIŲ TIK UŽ 10LT

2014-08-17

Greičiausiai jau pastėbejote, kad šį sezoną VILNIAUSLYGA.LT pakeitė savo internetinę svetainę ir daro online varžybų statistikos suvedimą. Kaip ir visos krepšinio lygos bandome tuobulėti ir vystyti krepšinį Vilniaus mieste.

2014/2015 m. sezono VL čempionato komandų vadovų pasėdis

2014-08-01

Informuojame, kad Spalio 22 d. Trečiadienį, 19val. Ekinstos sporto

Pirmieji Lynx ekipos čempioniški laurai

2014-06-03

Pavasario čempionato finale – staigmena, Lynx komanda nugalėjo Vilniauslyga.lt čempionus TA Trumph-Adler.

Pavasario taurės čempionate atėjo lemiamų kovų metas

2014-05-28

Pavasario taurės čempionate atėjo lemiamų kovų metas – prasidėjo pusfinaliai. Pirmajame pusfinalyje susitiko Biuro - JUNGENT.LT ir TA Triumph-Adler ekipos

ŠIO SEZONO ČEMPIONAI TA TRIUMPH-ADLER

2014-05-13

Pasibaigė ilgas ir įdomus Vilniauslyga.lt sezonas. Čempionate dalyvavo 14 komandų. Ilgo maratono finišą pasiekė tik keturios ekipos, kurios gegužės 10 d. Ekinstos laisvalaikio ir sporto centre

Artėja prie pabaigos Vilniaus lygos čempionatas

2014-05-02

Jau žinome vieną finalo dalyvį – tai TA Triumph-Adler komanda, pusfinalyje du kartus nugalėjusi HansaTRK atstovus

Likus žaisti 12 sekundžių iki susitikimo pabaigos

2014-04-30

Sekmadienį, balandžio 27 dieną, įvyko trejos pavasario čempionato ketvirtfinalio rungtynės. Turbūt įdomiausias susitikimas

VL sveikina su Šventom Velykomis

2014-04-20

Vis šilčiau mus pasveikina saulė. Žalią ranką jau tiesia beržai… O namuose, susibėgę būrelin, Margučius mes ridensim smagiai.

Pirmąjį „Ekinstos“ taurės turnyrą laimėjo „Biuro pasaulio-TVIRTA“ ekipa

2014-04-16

Pasibaigė kelis mėnesius trukęs „Ekinstos“ taurės turnyras. Nors susirinko negausus komandų būrys, varžybos vyko pakiliai ir smagiai.

Pavasario taurė 2014 - naujas išbandymas

2014-04-09

Prasidėjo Vilniaus lygos organizuojamas turnyras „Pavasario taurė 2014“. Šiame turnyre norą dalyvauti pareiškė aštuonios komandos.

SKIRTINGI KETVIRFINALIO SUSITIKIMAI

2014-04-02

Pirmojoje ketvirtfinalio dvikovoje triuškinamai pralaimėję studentai atsakomajame susitikime rankų nenuleido

„Ekinstos“ taurės varžybos artėja prie finišo tiesiosios

2014-03-25

„Ekinstos“ taurės varžybos artėja prie finišo tiesiosios. Prasidėjo pusfinalių etapas. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse susitiko

NAMŲ SIENOS NEPADĖJO

2014-03-23

Lemtingas šiose ketvirtfinalio poros varžybose buvo trečias kėlinukas, kurį šeimininkai BC KSP krepšininkai pralaimėjo 11 taškų.

Turnyro lyderiai Jungent.lt iškovojo dar vieną pergalę

2014-03-14

Pagirtina, kai dideliu taškų skirtumu pralaiminti komanda nesudeda ginklų, bando kuo greičiau pavyti varžovus

Niekas nesustabdo galingai žaidžiančios Jungent.lt ekipos

2014-03-12

Biuro pasaulio komanda šioms rungtynėms registravo tik šešis žaidėjus. Turnyro autsaideriai, Į vienus vartus

Pasibaigė registracija į VL pavasario čempionatą.

2014-03-10

Visose Vilniaus krepšinio lygose rengti čempionatai artėja prie pabaigos. Dauguma komandų pavasarį užbaigs savo reguliarųjį sezoną, taigi jų laukia priverstinės atostogos.

Gerb. “Vilniauslyga.lt” dalyviai, buvę žaidėjai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų krepšinio lygą !

2014-03-06

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatus įtvirtinta nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo

Rimtų išbandymų metas

2014-03-04

Vilniauslyga.lt čempionate prasidėjo rimtų išbandymų metas – atkrentamosios varžybos. Tai ypatingas turnyro etapas

Nepasigailėjęs savo varžovų

2014-02-28

Pirmosiose vakaro rungtynėse susitiko FREOR ir Biuro pasaulio ekipos. Pirmąjį kelinį FREOR žaidė drausmingą, kokybišką krepšinį ir kėlinuką laimėjo rezultatu 21:13. Tačiau likusioji varžybų dalis jau priklausė jų varžovams

Nereikalingų techninių pražangų turas

2014-02-24

Pirmieji šiame ture į aikštelę išbėgo Į vienus vartus ir Jungent.lt komandų krepšininkai. Numanyti, kas bus šių rungtynių favoritas buvo galima iš anksto: Jungent.lt šiuo metu yra „ant bangos“

Nugalėti – per švelniai pasakyta

2014-02-20

Antrasis „Ekinstos“ taurės ratas prasidėjo be didesnių staigmenų. Išlieka tas pats klausimas: kas ir kada nugalės Jungent.lt ekipą? Ši komanda ir toliau žaidžia be pralaimėjimų.

Baigėsi ilgas Vilniauslyga.lt reguliarusis sezonas

2014-02-18

Baigėsi ilgas Vilniauslyga.lt reguliarusis sezonas. Dabar laukia įdomus ir nenuspėjamas atkrentamųjų varžybų etapas.

Užkūrė varžovams karštą pirtį

2014-02-12

Paskutiniajame „Ekinstos“ taurės turnyro pirmojo rato ture vyko atkaklios ir įtemtos varžybos

Tai tebuvo tik miegančio žvėries pažadinimas

2014-02-12

Nenuspėjama Lynx ekipa nepaliko jokių vilčių VTDK krepšininkams. Studentai, laimėję pirmą kėlinuką, tarsi sustojo.

2014-01-31

Interviu su Ekinstos krepšinio taurės dalyviu, komandos vadovų Andrium Šimelevičium:

Labiau sekėsi šeimininkams

2014-01-29

Savo aikštelėje Statybos komanda susitiko su"Ateities" krepšininkais. Galingiau žaidę rungtynių pradžioje

Pastangas kaip nors pakeisti rungtynių eigą

2014-01-28

Galingai atrodanti Jungent.lt komanda sutriuškino Statybos krepšininkus. Pastarieji nesugebėjo laimėti nei vieno

2014-01-28

Interviu su „Vilniauslygos.lt – Dienos taurė“ dalyviu, komandos treneriu ir vadovų

Ateitis parodys, ar tai gili komandos krizė

2014-01-23

Ilgai laukta dvikova nepasisekė svečiams. TA Triumph-Adler beviltiškai sužaidė pirmus du kėlinuk

Salę gaivina mėgėjai

2014-01-18

Merdinčios Vilniaus „Sakalų“ krepšinio komandos likimo valiai paliktą „Ekinstos“ sporto kompleksą

Rezultatas siūbavo kaip ant svarstyklių

2014-01-17

Startavo naujas, tikėkimės, ilgalaikis „Ekinstos taurė 2014“ turnyras.

Aikštės šeimininkus reikia pagirti

2014-01-16

Skirtingos užimamos vietos turnyrinėje lentelėje atsispindėjo ir krepšinio aikštelėje. Šeimininkai BC Žiedinis Raumuo rimtai

Sausio 14 dieną startuoja„EKINSTOS KREPŠINIO TAURĖ 2014“

2014-01-13

„Vilniauslyga.lt“ ir „Ekinstos sporto centras“ – organizuoja turnyrą „Ekinstos krepšinio taurė 2014“, kur sutiko žaisti 6 krepšinio komandos, pirmasis mūsų sezonas vyks apie 3 mėnėsius.

Savaitės interviu su TA Triumph-Adler vadovų

2014-01-10

Interviu su „Vilniauslygos.lt – Dienos taurė“ dalyviu, komandos treneriu Marium Vaškelių

Susitiko turnyrinės lentelės viršaus kaimynai !!!

2014-01-10

BC BIURO PASAULIS po pratęsimo nugalėjo praėjusių metų vicečempionus, žaidusius be savo trenerio. Rungtynės buvo vertos finalo

2014 m. sausio mėnesį startuoja “Ekinstos krepšinio taurė“ !!!

2013-12-26

Kiekvieną sezoną dėl įvairių priežasčių daug krepšinio mėgėjų komandų atsisako

Savaitės interviu su VTDK vadovų

2013-12-18

Interviu su „Vilniauslygos.lt – Dienos taurė“ dalyviu, komandos treneriu Gytautu Kevinu.

Gražios, rezultatyvios, akiai malonios varžybos

2013-12-17

Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje susitiko turnyrinės lentelės kaimynai. Per tokius susitikimus lengvų rungtynių nebūna. Ne išimtis buvo ir šis atkaklus mačas. Aikštės šeimininkams